Dedykowane
aplikacje dla firm

Software House

Istniejemy na rynku już pietnaście lat. W tym czasie wykonaliśmy kilkadziesiąt aplikacji mobilnych i internetowych dla dużych, małych firm oraz osób prywatnych. Wszystkie ukończyliśmy.

U nas Państwo płacicie za rzeczywistą pracę specjalistów tworzących dla Was aplikację, a nie na radę nadzorczą, wielkie biuro, pracowników niezwiązanych z tworzeniem aplikacji i inne koszta. Dzięki temu ceny mamy kilkakrotnie niższe, niż wielkie firmy.

Podejdziemy do Państwa projektu indywidualnie. Począwszy od pierwszej analizy Państwa potrzeb i szybkiej wyceny, przez informowanie o stanie prac na bieżąco, po błyskawiczną reakcję na Państwa uwagi do aplikacji.

Tworzenie dedykowanego oprogramowania.

Wykonujemy projekty oprogramowania o niestandardowych funkcjonalnościach, dopasowanych do procesów obsługiwanych w przedsiębiorstwach. Realizujemy zarówno zlecenia w fazie pomysłu, jak i wykonujemy produkty według dostarczonej specyfikacji. Wdrażaliśmy dla naszych Klientów między innymi projekty wewnętrznych aplikacji sprzedażowych, zaawansowanych wyszukiwarek i formularzy, sklepów internetowych czy portali ogłoszeniowych.

Tworzymy projekty dedykowanego oprogramowania wykorzystując nowoczesne technologie, zapewniające bezpieczeństwo i dużą skalowalność końcowych produktów. Stosujemy dobre praktyki kodowania i schematy działań wypracowane na bazie poprzednich realizacji.

Oprogramowanie dedykowane to oprogramowanie, które jest stworzone specjalnie dla potrzeb danego biznesu z uwzględnieniem specyfiki jego branży oraz wymaganiami biznesowymi. Każda firma bądź instytucja charakteryzuje się indywidualnymi, odmiennymi procesami, które wymagają odpowiedniego – płynnego i szybkiego – zarządzania nimi.

Oprogramowanie dedykowane tworzymy w oparciu o rzetelną analizę biznesowo- techniczna, dzięki czemu nasz produkt jest maksymalnie zoptymalizowany i pozwala na łatwiejszą integrację z systemami IT, z których korzysta już dana firma. Dodatkowo zapewniają one całkowita skalowalność zarówno z systemami wykorzystywanym w infrastrukturze klienta, jak i na najnowocześniejszych rozwiązaniach chmury AWS. Oprogramowanie dedykowane to także gwarancja bezpieczeństwa najwyższej jakości kodu źródłowego tworzonego od zera przez naszych specjalistów dostępnego jedynie dla naszych partnerów biznesowych. W trosce o ich zaufanie dodatkowo uzbrajamy nasze oprogramowanie w najnowsze systemy bezpieczeństwa.

.CoderAPPS - aplikacje dedykowane

Aplikacje internetowe tworzymy na zamówienie i ściśle dostosowujemy je do potrzeb naszych klientów. Do projektowania aplikacji wykorzystujemy najnowsze technologie, takie jak PHP, Ajax, JavaScript, XML, MySQL, MSSQL czy Oracle.

Każda realizacja objęta jest dwuletnim okresem gwarancji, dzięki czemu po finalizacji projektu nie zostajecie sami! Nasi programiści odpowiedzą na pojawiające się ewentualne błędy najszybciej, jak to możliwe.

https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/03/coderapps-realizacja-2021.png
https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/03/devosoft-realizacja-2021.png

.DevoSOFT - developer solutions

Podobno stworzyć witrynę jest prosto. Nie trzeba ani umieć programować, ani znać się na grafice komputerowej. I owszem, jest w tym trochę prawdy. Problem w tym, że strona internetowa nie jest już tym, czym była jeszcze kilka lat temu. Co z tego, że każdy może stworzyć jakąś witrynę – Ty potrzebujesz takiej, która pomoże w realizacji Twoich celów biznesowych.

Mamy to szczęście, że siadając do codziennej pracy, nie musimy realizować utartych schematów i wypracowanych rozwiązań. Każda strona www jest inna i każda wymaga odmiennego spojrzenia – dzięki temu cały czas jest coś nowego do nauczenia się, wypróbowania, przetestowania.

Serwisy internetowe zmieniają się razem z biznesami ich właścicieli, a Google nieustannie wprowadza nowe algorytmy, nie pozwalając spocząć na laurach. Dlatego na bieżąco śledzimy zmiany i rozwijamy się, chcąc mieć pewność, że wszystkie działania przekładają się na wymierne korzyści dla naszych klientów.

.Infinxt - usługi dla restauracji i hoteli

Oferujemy usługę marketingowej i sprzedażowej opieki nad Twoją restauracją lub hotelem. W zależności od obranej strategii
dostarczamy naszym Klientom produkty mające realny wpływ na ich sprzedaż. Kluczem naszych działań
jest strategiczne planowanie i wdrażanie rozwiązań marketinowych. A dziś liczy się tylko marketing wspierany technologią.

Obecnie staramy się, aby wszystkie wykonywane przez nas strony i sklepy były możliwie najlepiej dostosowane do urządzeń mobilnych takich jak smartfony czy tablety. Zamawiając więc u nas stronę, możesz mieć pewność, że będzie się poprawnie wyświetlała na większości urządzeń.

https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/03/infinxtsoft-realizacja-2021.png

Biuro Warszawa

Chcesz się z nami spotkać? Zadzwoń i umów spotkanie!
Adres
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa, Polska
Telefon
+48 22 699 49 34
https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/05/datasoftware-logo-czarne.png

Jako grupa informatyczna specjalizujemy się w projektowaniu, konsultingu, wdrażaniu oraz integracji innowacyjnych systemów informatycznych.

Kontakt z Nami

Grupa reklamowa DATA Partners
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa, Polska
Infolinia: +48 22 699 49 34

E-mail: [email protected]

https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/03/europen2.png

© 2006-2023 DATA Software Warszawa, ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa