Tworzenie
stron i sklepów

internetowych

Projektujemy strony i sklepy internetowe dla małych firm, korporacji oraz urzędów państwowych. Mieliśmy przyjemność pracować z wieloma Klientami.

Tworzenie stron www to dziedzina, którą zajmujemy się od wielu lat. Nasze doświadczenie pozwala nam na indywidualne dostosowanie serwisu do potrzeb każdego Klienta.

Projektowanie stron i sklepów internetowych wymaga dużej wiedzy. Nasi specjaliści ją mają. Oferowane serwisy i rozwiązania dla Internetu tworzymy z wykorzystaniem technologii XHTML, CSS, PHP, baz danych MySQL.

Projektowanie to dla Nas niekończąca się przygoda.

Lubimy angażować się w każdy projekt. Naszym celem jest tworzenie i projektowanie strony internetowych i sklepów, które będą odnosić sukces. Powierz Twój biznes rzetelnej firmie. Zdaj się na naszą wiedzę i kreatywność. Zapewniamy miłą współpracę, najwyższą jakość wykonania, terminowość i wsparcie.

Kiedy projektujemy strony lub sklepy internetowe korzystamy z najnowszych technologii i naszego wieloletniego doświadczenia. Dzięki temu wiemy, jak stworzyć stronę internetową, która jest zgodna ze wskazówkami twórców największych wyszukiwarek, może konkurować z innymi serwisami z danej branży i jest łatwa w obsłudze na Klientów. Tworzenie stron lub sklepów internetowych wymaga precyzji i skrupulatności. My mamy jej tak wiele, że stworzyliśmy własny system CMS, który jest łatwy w obsłudze dla naszych Klientów.

.CoderSOFT - agencja reklamowa

Projektowanie stron internetowych jest jak projektowanie sukcesu. Nie da się bowiem odnieść sukcesu bez wykreowanego odpowiedniego wizerunku. Twoja strona www to wizerunek Twojej firmy w internecie.

Projektowanie sklepów internetowych to zajęcie szczególnie odpowiedzialne. Niezawodnie funkcjonujące sklepy internetowe są gwarancją zysku firmy. Aplikacje/portale internetowe. Masz pomysł na aplikację, która podbije rynek? Stwórzmy ją razem, aby jeszcze bardziej zwiększyć te szanse!

https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/03/codesoft-realizacja-2021.png
https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/03/ventishop-realizacja-2021.png

.VentiSHOP - e-sklepy internetowe

Kompleksowo realizujemy indywidualnie przygotowane sklepy internetowe. Przy każdym projekcie analizujemy potrzeby klienta, konkurencję i na tej podstawie proponujemy grafikę, ale także układ sklepu i formę prezentacji produktów.

Prowadzimy pełna pomoc techniczną. Rozwijamy, przygotowujemy dodatkowe moduły do sklepu i panelu CMS zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami klienta i ofertą sklepów.

.POSITIVECODE - programiści

Musisz wdrożyć jakąś stronę lub szukasz kogoś, kto zajmie się jej supportem od czasu do czasu, bądź w razie potrzeby? Z pomocą przychodzimy MY i nasi programiści, których możemy Wam wynająć… na godziny ?

Wiemy, że Wasi klienci mają ogromne oczekiwania przy często dość okrojonym budżecie. Dwoicie się i troicie, aby dostarczyć im projekt wysokiej jakości jednocześnie na tym zarabiając. Jeżeli zajmujecie się opieką nad sklepem internetowym lub witryną klienta, to dobrze wiecie, że czasami bez pomocy programisty się nie obejdzie. Na szczęście nie musicie wydawać dużych pieniędzy na zatrudnienie kogoś na pełen etat.

https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/03/positivecode-realizacja-2021.png
https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/03/datagames-realizacja-2021.png

.DATA Games - development studio

Gry które wykonujemy są publikowane np. za pomocą: Facebook, Twitter, MySpace i innych. Za pomocą już istniejących konta na portalach społecznościowych gracze mogą się logować do gry bez potrzeby podawania dodatkowych danych. Dzięki temu dane gracza są bezpieczne, a samo przyłączenie się do gry jest bardzo szybkie.

Grę można wykonać stosunkowo małym nakładem finansowym, przy szybkim zwrocie takiej inwestycji. Gra może zarabiać na siebie już po paru miesiącach od publikacji. Grę przeglądarkową możemy wykonać jako jednorazowy produkt lub jako stale rozwijany projekt, wciągający graczy na miesiące lub nawet lata do wspólnej zabawy. Stale rozwijana gra może generować stałe powiększający się zysk.

Projekty robimy kompleksowo, od pomysłu, poprzez wykonanie i na prowadzeniu oraz rozwoju projektu kończąc. Klient poza inicjalnym finansowaniem nie musi niczym się zajmować. Już po kilku miesiącach jedynie zbiera zyski.

.coderGroup - grupa brandingowa

Doradzamy w zakresie wyboru odpowiednich kanałów komunikacji w internecie. Dobry projekt strony internetowej oraz spójny wizerunek to pierwszy krok do sukcesu. Wiemy, że to trwałe budowanie pozytywnych relacji z klientem przynosi wymierne efekty biznesowe.
Strona internetowa to obecnie “must be” każdej firmy. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie – badamy potrzeby klienta oraz rynek, określamy grupę odbiorczą. Tworzymy unikalne projekty stron i sklepów, dostępne i użyteczne.
Spójna identyfikacja we wszystkich kanałach komunikacji to podstawa, by budować silną markę na rynku. Kilkanaście lat doświadczenia sprawia, że doskonale czujemy ten temat i potrafimy dobrać idealne rozwiązania wizualne dla każdego biznesu.
https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/03/codergroup-realizacja-2021-1.png

Biuro Warszawa

Chcesz się z nami spotkać? Zadzwoń i umów spotkanie!
Adres
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa, Polska
Telefon
+48 22 699 49 34
https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/05/datasoftware-logo-czarne.png

Jako grupa informatyczna specjalizujemy się w projektowaniu, konsultingu, wdrażaniu oraz integracji innowacyjnych systemów informatycznych.

Kontakt z Nami

Grupa reklamowa DATA Partners
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa, Polska
Infolinia: +48 22 699 49 34

E-mail: [email protected]

https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/03/europen2.png

© 2006-2023 DATA Software Warszawa, ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa