Make IT for business

DATA Software

Działamy globalnie wspierając międzynarodowe i lokalne cele biznesowe naszych klientów.

Strony internetowe
Projektujemy strony internetowe dla małych firm, korporacji oraz urzędów państwowych.
Sklepy internetowe
Rozwiązania e-commerce budujemy w taki sposób aby e-klient czuł się w nich jak w domu.
Aplikacje webowe
Nowoczesne systemy IT. Tworzenie oprogramowania na zamówienie w oparciu o najnowsze technologie.
Outsourcing IT
Kompleksowa opieka nad najważniejszymi obszarami Twojej firmy. Nadzór systemów informatycznych.
Studio graficzne
Tworzymy projekty wspierające profesjonalny wizerunek naszych klientów. Zgodność z trendami.
Konsulting IT
Analiza sprzętu i oprogramowania używanego przez klienta w jego firmie. Ocena informatyczna.

.CoderSOFT - agencja reklamowa

Projektowanie stron internetowych jest jak projektowanie sukcesu. Nie da się bowiem odnieść sukcesu bez wykreowanego odpowiedniego wizerunku. Twoja strona www to wizerunek Twojej firmy w internecie.

Projektowanie sklepów internetowych to zajęcie szczególnie odpowiedzialne. Niezawodnie funkcjonujące sklepy internetowe są gwarancją zysku firmy. Aplikacje/portale internetowe. Masz pomysł na aplikację, która podbije rynek? Stwórzmy ją razem, aby jeszcze bardziej zwiększyć te szanse!

https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/03/codesoft-realizacja-2021.png
https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/03/ventishop-realizacja-2021.png

.VentiSHOP - e-sklepy internetowe

Kompleksowo realizujemy indywidualnie przygotowane sklepy internetowe. Przy każdym projekcie analizujemy potrzeby klienta, konkurencję i na tej podstawie proponujemy grafikę, ale także układ sklepu i formę prezentacji produktów.

Prowadzimy pełna pomoc techniczną. Rozwijamy, przygotowujemy dodatkowe moduły do sklepu i panelu CMS zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami klienta i ofertą sklepów.

.StudioPRINT - drukarnia online

Nowoczesna drukarnia internetowa jest dzisiaj nie tyle luksusem, co niezwykle wygodnym i oszczędzającym czas rozwiązaniem, z którego może skorzystać każdy.

Doskonale znamy potrzeby naszych Klientów i chętnie wychodzimy im naprzeciw. Z dumą możemy przyznać, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom, nawet tych najbardziej wymagających.

https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/03/studioprint-realizacja-2021.png
https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/03/coderit-realizacja-2021.png

.CoderIT - usługi informatyczne

Kompleksowa opieka nad najważniejszymi obszarami Twojej firmy. Obsługujemy różnego typu wdrożenia, rekonfigurację, optymalizacje i stały nadzór systemów informatycznych.

Oferujemy kompleksowe zarządzanie infrastrukturą informatyczną Twojego przedsiębiorstwa i firmy, wspierając biznes najnowszymi rozwiązaniami.

.CoderAPPS - aplikacje dedykowane

Aplikacje internetowe tworzymy na zamówienie i ściśle dostosowujemy je do potrzeb naszych klientów. Do projektowania aplikacji wykorzystujemy najnowsze technologie, takie jak PHP, Ajax, JavaScript, XML, MySQL, MSSQL czy Oracle.

Każda realizacja objęta jest dwuletnim okresem gwarancji, dzięki czemu po finalizacji projektu nie zostajecie sami! Nasi programiści odpowiedzą na pojawiające się ewentualne błędy najszybciej, jak to możliwe.

https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/03/coderapps-realizacja-2021.png
https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/03/ventistudio-realizacja-2021.png

.VentiSTUDIO - gadżety reklamowe

Wykonujemy nadruki reklamowe na rozmaitych produktach codziennego użytku oraz na artykułach bardziej wyszukanych i oryginalnych. Macie Państwo do wyboru klasyczne gadżety promocyjne w wielu fasonach i wariantach kolorystycznych, są to między innymi: długopisy, breloki, wizytowniki, czapki z daszkiem, kubki, parasole, smycze, pendrive czy torby reklamowe oraz bardziej ekskluzywne gadżety promocyjne np. power banki, produkty elektroniczne czy funkcyjne elementy wyposażenia wnętrz.

Oferowane przez nas gadżety firmowe są zawsze wysokiej jakości, właśnie dlatego nasze produkty oraz usługi cieszą się dużym zaufaniem wśród klientów. Klienci wybierają gadżety z nadrukiem, ponieważ dzięki temu mogą zaprezentować logo swojej firmy lub wręczyć partnerom biznesowym upominki reklamowe.

.DATA Hosting - serwery dedykowane

Wychodzimy naprzeciw potrzebom firm poszukujących elastycznych rozwiązań IT, oferując usługę wynajmu mocy obliczeniowej. Nie musisz kupować dedykowanego serwera, a jedynie moc obliczeniową na wirtualnej farmie serwerów w naszym Data Center. Zapłacisz tylko za wykorzystane zasoby, które w każdej chwili możesz zwiększyć, w zależności od bieżącego zapotrzebowania.

Nie musisz kupować serwerów, żeby korzystać z dedykowanej infrastruktury IT. Przygotujemy dla Ciebie kompleksowe środowisko pracy, przeznaczone tylko i wyłącznie na Twoje potrzeby. Nasi specjaliści będą opiekować się Twoją infrastrukturą przez 24 godziny na dobę. Tym samym w ramach jednej usługi otrzymasz serwery wraz z ich utrzymaniem.

https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/03/datahosting-realizacja-2021.png
https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/03/datagames-realizacja-2021.png

.DATA Games - development studio

Gry które wykonujemy są publikowane np. za pomocą: Facebook, Twitter, MySpace i innych. Za pomocą już istniejących konta na portalach społecznościowych gracze mogą się logować do gry bez potrzeby podawania dodatkowych danych. Dzięki temu dane gracza są bezpieczne, a samo przyłączenie się do gry jest bardzo szybkie.

Grę można wykonać stosunkowo małym nakładem finansowym, przy szybkim zwrocie takiej inwestycji. Gra może zarabiać na siebie już po paru miesiącach od publikacji. Grę przeglądarkową możemy wykonać jako jednorazowy produkt lub jako stale rozwijany projekt, wciągający graczy na miesiące lub nawet lata do wspólnej zabawy. Stale rozwijana gra może generować stałe powiększający się zysk.

Projekty robimy kompleksowo, od pomysłu, poprzez wykonanie i na prowadzeniu oraz rozwoju projektu kończąc. Klient poza inicjalnym finansowaniem nie musi niczym się zajmować. Już po kilku miesiącach jedynie zbiera zyski.

.POSITIVECODE - programiści

Musisz wdrożyć jakąś stronę lub szukasz kogoś, kto zajmie się jej supportem od czasu do czasu, bądź w razie potrzeby? Z pomocą przychodzimy MY i nasi programiści, których możemy Wam wynająć… na godziny ?

Wiemy, że Wasi klienci mają ogromne oczekiwania przy często dość okrojonym budżecie. Dwoicie się i troicie, aby dostarczyć im projekt wysokiej jakości jednocześnie na tym zarabiając. Jeżeli zajmujecie się opieką nad sklepem internetowym lub witryną klienta, to dobrze wiecie, że czasami bez pomocy programisty się nie obejdzie. Na szczęście nie musicie wydawać dużych pieniędzy na zatrudnienie kogoś na pełen etat.

https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/03/positivecode-realizacja-2021.png
https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/03/positivemarketing-realizacja-2021.png

.PositiveMarketing - agencja SEO/SEM

Specjalizujemy się w realizacji skutecznych kampanii reklamowych opartych na marketingu internetowym. Naszymi podstawowymi usługami są pozycjonowanie stron, kampanie Google Adwords (obecnie Google Ads) oraz promocja w mediach społecznościowych.
Firmę tworzy zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Zrealizowaliśmy wspólnie setki projektów i kampanii reklamowych. Wypromowaliśmy mnóstwo firm. Osiągane wyniki nie są efektem przypadku, ale przemyślanej i zaplanowanej strategii reklamowej.

 

Lata doświadczenia, profesjonalizm oraz konkurencyjne ceny czynią z nas atrakcyjnego partnera do współpracy. Współpracujemy z firmami z całego świata. Naszym celem jest osiągnięcie wysokiej skuteczności i efektów dla każdego klienta – bez wymówek!

.coderGroup - grupa brandingowa

Doradzamy w zakresie wyboru odpowiednich kanałów komunikacji w internecie. Dobry projekt strony internetowej oraz spójny wizerunek to pierwszy krok do sukcesu. Wiemy, że to trwałe budowanie pozytywnych relacji z klientem przynosi wymierne efekty biznesowe.
Strona internetowa to obecnie “must be” każdej firmy. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie – badamy potrzeby klienta oraz rynek, określamy grupę odbiorczą. Tworzymy unikalne projekty stron i sklepów, dostępne i użyteczne.
Spójna identyfikacja we wszystkich kanałach komunikacji to podstawa, by budować silną markę na rynku. Kilkanaście lat doświadczenia sprawia, że doskonale czujemy ten temat i potrafimy dobrać idealne rozwiązania wizualne dla każdego biznesu.
https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/03/codergroup-realizacja-2021-1.png
https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/03/devosoft-realizacja-2021.png

.DevoSOFT - developer solutions

Podobno stworzyć witrynę jest prosto. Nie trzeba ani umieć programować, ani znać się na grafice komputerowej. I owszem, jest w tym trochę prawdy. Problem w tym, że strona internetowa nie jest już tym, czym była jeszcze kilka lat temu. Co z tego, że każdy może stworzyć jakąś witrynę – Ty potrzebujesz takiej, która pomoże w realizacji Twoich celów biznesowych.

Mamy to szczęście, że siadając do codziennej pracy, nie musimy realizować utartych schematów i wypracowanych rozwiązań. Każda strona www jest inna i każda wymaga odmiennego spojrzenia – dzięki temu cały czas jest coś nowego do nauczenia się, wypróbowania, przetestowania.

Serwisy internetowe zmieniają się razem z biznesami ich właścicieli, a Google nieustannie wprowadza nowe algorytmy, nie pozwalając spocząć na laurach. Dlatego na bieżąco śledzimy zmiany i rozwijamy się, chcąc mieć pewność, że wszystkie działania przekładają się na wymierne korzyści dla naszych klientów.

.Infinxt - usługi dla restauracji i hoteli

Oferujemy usługę marketingowej i sprzedażowej opieki nad Twoją restauracją lub hotelem. W zależności od obranej strategii
dostarczamy naszym Klientom produkty mające realny wpływ na ich sprzedaż. Kluczem naszych działań
jest strategiczne planowanie i wdrażanie rozwiązań marketinowych. A dziś liczy się tylko marketing wspierany technologią.

Obecnie staramy się, aby wszystkie wykonywane przez nas strony i sklepy były możliwie najlepiej dostosowane do urządzeń mobilnych takich jak smartfony czy tablety. Zamawiając więc u nas stronę, możesz mieć pewność, że będzie się poprawnie wyświetlała na większości urządzeń.

https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/03/infinxtsoft-realizacja-2021.png
https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/03/satenet-realizacja-2021.png

.SATENET - dostawca internetu

Głównym celem Naszej firmy jest zagwarantowanie potencjalnym klientom szybkiego dostępu do internetu. Jesteśmy w stanie świadczyć usługi najwyżej jakości na bardzo dużym obszarze. Przyjęliśmy dynamiczną strategię rozwoju, dzięki czemu korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych.

To, co nas łączy to gry, ponieważ są one naszą pasją. Dzięki doświadczeniu w tworzeniu produktów z branży elektronicznej rozrywki, dostarczamy niezwykle grywalne i innowacyjne produkcje na rynek mobilny, i nie tylko.

Sieci bezprzewodowe to niewątpliwie najwygodniejszy sposób łączenia się z infrastrukturą telekomunikacyjną. Dostęp do sieci Internet realizowany w technologii radiowej sprawdza się idealnie na terenach o mniejszym zaludnieniu i słabiej zurbanizowanych, do których nie dotarła jeszcze technologia światłowodowa.

Oferujemy stabilne łącze radiowe bez limitu poboru danych. Zastosowanie nowoczesnych technologii gwarantuje najwyższą jakość usług. Skrojona na miarę, dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. 

 

.business-link - internet consulting

Marketing internetowy nie skrywa przed nami tajemnic. Mamy za sobą setki pomyślnie przeprowadzonych kampanii Google Ads. Wiemy, jak sprawić, by reklama internetowa odpowiednio oddziaływała na odbiorców i przynosiła wymierne efekty. Dzięki licznym analizom i stale przeprowadzanym testom potrafimy zrealizować kampanię Google Ads tak, by reklama w internecie była dla Ciebie opłacalna i przynosiła maksimum korzyści przy optymalnych kosztach.

Wciąż rozwijamy naszą ofertę, tworząc dla Ciebie nowe, lepsze możliwości marketingu internetowego. Obserwujemy zachowania Internautów, śledzimy nowości i światowe trendy. Zaglądaj na naszą stronę internetową i zobacz jaką nową formę reklamy w internecie możemy Ci zaoferować.

Interesuje Cię reklama w internecie, a może chcesz dowiedzieć się, jakie korzyści dla Twojej firmy oferuje marketing internetowy? Skontaktuj się z nami, a zapewne jeden z naszych doradców pomoże Ci wybrać lub rozszerzyć istniejącą strategię marketingową.

https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/03/business-link-realizacja-2021.png
https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/03/ventimedia-realizacja-2021.png

.VentiMedia - studio nagrań

Nagrywamy i montujemy spoty reklamowe dla firm usługowych, produkcyjnych, dla hoteli, developerów, restauracji, pubów, etc. które mogą być wykorzystywane z dźwiękiem lub bez ścieżki audio na stronach www, social media, telebimach, telewizji w pojazdach komunikacji miejskiej, itp.

Nasze zamiłowanie do pracy ma odzwierciedlenie w nagrywanych przez nas materiałach. Przekonasz się o tym, oglądając przykładowe produkcje a tym bardziej, gdy już nagramy i zmontujemy film video w najwyższej jakości specjalnie dla Ciebie. Nasz zespół to profesjonaliści z pasją (copywriterzy, operatorzy, montażyści, etc.). Przy pomocy nowoczesnych kamer i aparatów fotograficznych, stworzymy dla Ciebie nietuzinkowy film w najwyższej jakości obrazu i dźwięku.

Biuro Warszawa

Chcesz się z nami spotkać? Zadzwoń i umów spotkanie!
Adres
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa, Polska
Telefon
+48 22 699 49 34
https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/05/datasoftware-logo-czarne.png

Jako grupa informatyczna specjalizujemy się w projektowaniu, konsultingu, wdrażaniu oraz integracji innowacyjnych systemów informatycznych.

Kontakt z Nami

Grupa reklamowa DATA Partners
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa, Polska
Infolinia: +48 22 699 49 34

E-mail: [email protected]

https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/03/europen2.png

© 2006-2023 DATA Software Warszawa, ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa