Outsourcing IT
Przyszłość IT to ludzie

DATA Software

Bogate doświadczenie, szereg realizacji zakończonych efektywnym wdrożeniem, liczne rozwiązania dla biznesu – to wszystko obejmują nasze usługi w ramach dowolnych projektów informatycznych.

Zawsze rozpoczynamy naszą współpracę od diagnozy stanu obecnego i porównania go z celami, jakie wyznaczył sobie klient do osiągnięcia w krótkiej i dalekiej perspektywie czasowej. W przypadku, gdy klient nie ma jasno określonych celów lub napotyka na trudności w ich precyzyjnym i trafnym formułowaniu, pracujemy nad ich zdefiniowaniem

Proponujemy rozwiązania i ich wdrożenie w celu optymalizacji pracy w Państwa firmie. Sprawujemy również nadzór merytoryczny nad wdrożeniami innych firm informatycznych. W naszej pracy wykorzystujemy lub opieramy się oprogramowaniu lub sprzęcie takich firm, jak HP, IBM, Lenovo, Dell i Microsoft. Wykorzystując ich produkty tworzymy też autorskie rozwiązania.

Projekty informatyczne to nasza specjalność. Outsourcing IT dla Twojej firmy.

Nasza firma wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom, oferując Ci profesjonalne wsparcie informatyczne. Dysponujemy kilkunastoletnim doświadczeniem w dziedzinie wdrażania innowacyjnych rozwiązań informatycznych w firmach IT, nie ma przed nami żadnych tajemnic, a nasza opieka informatyczna, świadczona z pełną pasją i zaangażowaniem, to najlepsze, co może spotkać Twoją organizację. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każde przedsiębiorstwo jest inne. Dlatego zanim przystąpimy do wdrożenia procedur, jako profesjonalny integrator systemów IT, najpierw opracowujemy najlepszą w danym przypadku strategię działania, a potem punkt po punkcie realizujemy jej założenia. W ramach oferowanego outsourcingu IT przeprowadzamy także monitoring usług, a w razie potrzeby dokonujemy modyfikacji w całym systemie. Zredukujemy do minimum wszelkie niedogodności związane z wprowadzaniem najnowocześniejszych technologii w firmie.

Z naszej strony możesz liczyć na profesjonalny serwis IT, dzięki któremu nie będziesz musiał obawiać się ewentualnych awarii sprzętu czy oprogramowania komputerowego. Naprawę pozostaw nam. Znamy się na tym jak mało kto!

W ramach świadczonych przez nas usług IT doradzimy Ci w kwestii wyboru najlepszego sprzętu. Nasza współpraca z uznanymi światowymi producentami sprzętu komputerowego, stanowi dla Twojej firmy najlepszy gwarant zaopatrzenia się w najwyższej jakości urządzenia. Organizujemy prezentacje nowoczesnego sprzętu wielofunkcyjnego dla biur. Nie musisz martwić się o dokonywanie bieżących przeglądów technicznych. Tym zajmie się nasz serwis IT.

Zdecyduj się na nasze wsparcie informatyczne i szybko zapomnij o tym problemie. Nasi specjaliści wezmą na siebie odpowiedzialność m. in. za kontrolowanie pracy komputerów i innych związanych z nimi urządzeń, zarządzanie bazą użytkowników czy też zabezpieczanie sieci przed dostępem do niej nieuprawnionych podmiotów poprzez instalowanie zapór antywirusowych oraz bieżącą kontrolę ich działania. Dążymy też do ciągłego ulepszania sieci, na bieżąco wprowadzając aktualizacje jej funkcji. Kompleksowa opieka informatyczna nad siecią – to jest właśnie to, na co możesz liczyć z naszej strony.

Niezbędny jest profesjonalny monitoring ich funkcjonowania. Specjaliści z naszej firmy IT na bieżąco nadzorują stan techniczny sprzętu i oprogramowania komputerowego. Sprawdzają też, jak przebiega proces wdrażania oraz realizacji nowych procedur. Dzięki temu można błyskawicznie wyeliminować wszelkie błędy i niedoskonałości w funkcjonowaniu systemu.

.POSITIVECODE - programiści

Musisz wdrożyć jakąś stronę lub szukasz kogoś, kto zajmie się jej supportem od czasu do czasu, bądź w razie potrzeby? Z pomocą przychodzimy MY i nasi programiści, których możemy Wam wynająć… na godziny ?

Wiemy, że Wasi klienci mają ogromne oczekiwania przy często dość okrojonym budżecie. Dwoicie się i troicie, aby dostarczyć im projekt wysokiej jakości jednocześnie na tym zarabiając. Jeżeli zajmujecie się opieką nad sklepem internetowym lub witryną klienta, to dobrze wiecie, że czasami bez pomocy programisty się nie obejdzie. Na szczęście nie musicie wydawać dużych pieniędzy na zatrudnienie kogoś na pełen etat.

https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/03/positivecode-realizacja-2021.png
https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/03/coderit-realizacja-2021.png

.CoderIT - usługi informatyczne

Kompleksowa opieka nad najważniejszymi obszarami Twojej firmy. Obsługujemy różnego typu wdrożenia, rekonfigurację, optymalizacje i stały nadzór systemów informatycznych.

Oferujemy kompleksowe zarządzanie infrastrukturą informatyczną Twojego przedsiębiorstwa i firmy, wspierając biznes najnowszymi rozwiązaniami.

.DATA Hosting - serwery dedykowane

Wychodzimy naprzeciw potrzebom firm poszukujących elastycznych rozwiązań IT, oferując usługę wynajmu mocy obliczeniowej. Nie musisz kupować dedykowanego serwera, a jedynie moc obliczeniową na wirtualnej farmie serwerów w naszym Data Center. Zapłacisz tylko za wykorzystane zasoby, które w każdej chwili możesz zwiększyć, w zależności od bieżącego zapotrzebowania.

Nie musisz kupować serwerów, żeby korzystać z dedykowanej infrastruktury IT. Przygotujemy dla Ciebie kompleksowe środowisko pracy, przeznaczone tylko i wyłącznie na Twoje potrzeby. Nasi specjaliści będą opiekować się Twoją infrastrukturą przez 24 godziny na dobę. Tym samym w ramach jednej usługi otrzymasz serwery wraz z ich utrzymaniem.

https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/03/datahosting-realizacja-2021.png

Biuro Warszawa

Chcesz się z nami spotkać? Zadzwoń i umów spotkanie!
Adres
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa, Polska
Telefon
+48 22 699 49 34
https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/05/datasoftware-logo-czarne.png

Jako grupa informatyczna specjalizujemy się w projektowaniu, konsultingu, wdrażaniu oraz integracji innowacyjnych systemów informatycznych.

Kontakt z Nami

Grupa reklamowa DATA Partners
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa, Polska
Infolinia: +48 22 699 49 34

E-mail: [email protected]

https://datasoftware.grupadatapartners.pl/wp-content/uploads/2021/03/europen2.png

© 2006-2023 DATA Software Warszawa, ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa